Samarbeidspartnere

Samarbeidspartnere

Sponsorer Hjemmeside:
Egge Gård www.eggegaard.no
Fredrik og Louisa www.flp.no
Glitre Energi www.glitreenergi.no
HRG Nordic/Bennett Ferie Asker www.bennettferie.no/asker
HTH www.hth.no
Rema 1000 www.rema.no
Røros Metall AS/Røros Hetta www.roroshetta.no
Aass Bryggeri AS www.aass.no
Akropolis www.akropolis.no
Cater AS www.cater.no
Håndverksgruppen www.handverksgruppen.com
Lierposten www.lierposten.no
Skutebrygga www.skutebrygga.no
Bowling 1 www.bowling1.no/drammen
Flügger www.flugger.no
Hertz www.hertz.no
Intersport Liertoppen www.intersport.no
Lier Grafiske www.liergrafiske.no
Medium Tall www.mediumtall.no
Mizuno www.mizuno.no
Powertech Service AS www.pt-el.no
Select Sport Norge AS www.select-sport.com/no
21st Venture AS (Radio Metro) www.radiometro.no
Bardøla Høyfjellshotell www.bardola.no
Lier Regnskapskontor
Kopstad og Kure Revisjon AS www.kkrevisjon.no
Lier Rørsenter www.bademiljo.no/finn-rorlegger-og-butikk/buskerud/lier-rorsenter-as
Meny www.meny.no
Reflex promotion www.reflexpromotion.no
Skoglyklinikken www.skoglyklinikken.no
Spatec Massasjebad www.spatec.no
Stig Inn Pizza www.stiginn.no
Enøk Consult
Espen Transport www.espentransport.no
Greenblaster www.greenblaster.no
Idrettsdugnad www.idrettsdugnad.no
Sanering & Eiendom AS www.seas.as
Tech Engros AS www.tech-engros.no

 

Kunne du eller ditt firma tenke seg å bli samarbeidspartner med St. Hallvard HK. Da er vi interessert i å komme i kontakt med deg, se også vår sponsorkatalog.

Vår kontaktinformasjon:

Adresse:   Postboks 107, 3401 Lier 

Tlf: 92319692

E-post:  post@shk.no